У Ковелі за понад 33 млн реконструюють підтрибунні приміщення стадіону


На реконструкцію підтрибунних приміщень стадіону «Локомотив» у Ковелі під розміщення транскордонного центру діалогу культур Польща–Білорусь–Україна заплановано скерувати 32,605 мільйона гривень.

Відповідний тендер через систему публічних закупівель Prozorro виконавчий комітет Ковельської міської ради оголосив 8 січня. Пропозиції прийматимуть до 25 січня. Аукціон, своєю чергою, має розпочатися 28 січня.

Йдеться про реконструкцію підтрибунних приміщень стадіону «Локомотив», що на вулиці Сагайдачного, 5в. Приміщення відремонтують у рамках реалізації проекту «Транскордонний центр діалогу культур Польща–Білорусь–Україна» Програми транскордонного співробітництва Польща–Білорусь–Україна на 2014–2020 роки за кошти міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу. Так, приміщення реконструюють за кошти Європейського Союзу (25,937 мільйона гривень) і за кошти співфінансування з місцевого бюджету (6,668 мільйона гривень).

Роботи мають виконати в період із 1 лютого 2019 року до 1 вересня 2020 року.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/all/u-koveli-za-ponad-33-mln-rekonstruiuiut-pidtrybunni-prymishchennia-stadionu/” Об этом сообщает vesele.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя