Армія отримає ударні турецькі дрони Bayraktar TB2

Україна підписала угоду про закупівлю для українського війська ударних турецьких дронів Bayraktar TB2. Про це у Facebook повідомив Президент України Петро Порошенко."Як ми і домовлялися з Президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом, підписано угоду про закупівлю для українського війська ударних турецьких дронів Bayraktar TB2. Об этом сообщает sompli.in.ua со ссылкой на СМИ.


Ці новітні ударні безпілотники оперативно-тактичного рівня окрім вискотехнологічних характеристик також можуть бути доозброєні сучасним високоточним ракетним озброєнням для знищення бронетехніки, інженерних та фортифікаційних споруд, а також морських цілей.


Угода між Державною компанією "Укрспецекспорт", що входить до складу Державний концерн "Укроборонпром", та турецькою компанією Baykar Makina є частиною заходів із розширення військово-технічного співробітництва між Україною та Туреччиною. Та цілковито відповідає стратегічному курсу України до Альянсу — його стандартів та відкритого світового ринку озброєння, у який успішно інтегрується український оборонно-промисловий комплекс.


Продовжуємо переозброювати українську армію сучасними зразками, що відповідають стандартам НАТО!", — написав Порошенко.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/armiya_otrymaie_udarni_turetski_drony_bayraktar_tb2_305358.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя