Walmart прибире рекламу жорстоких відеоігор після масової стрілянини у США

Walmart прибире рекламу жорстоких відеоігор після масової стрілянини у США Фото: інтернет-ресурс

У магазинах прибирають всі зображення ігор із вмістом насильства і агресивної поведінки, повідомляє "Громадське". Об этом сообщает ukr-online.in.ua со ссылкой на СМИ.

Walmart ввів нові правила після двох інцидентів із стріляниною в їхньому магазині. Також керівництво скасувало будь-які промо-акції, пов’язані з іграми зі стріляниною або бійками і зажадало вимкнути всі демонстраційні фільми і ролики із вмістом жорстокості.
Журналісти також зазначили, що незважаючи на ці вимоги, у Walmart триває продаж різної зброї. У розмові з USA Today представник мережі Ренді Харгрув заявив, що магазин не планує змінювати політику в питанні поширення зброї.

30 липня в місті Саут-Хейвен невідомий убив двох співробітників магазину Walmart і поранив офіцера поліції. Після цього, 3 серпня, в Ель-Пасо 21-річний Патрік Крузіус влаштував масову стрілянину у магазині Walmart, жертвами якої стали 22 людини, поранення отримали 24.

Після трагедій президент США Дональд Трамп поклав частину провини на відеоігри. Він заявив, що саме вони винні у поширенні насильства і жорстокості в суспільстві, хоча наукові дослідження, проведені в останні роки, спростовують ці твердження.

Критика Трампа призвела до падіння акцій великих американських ігрових компаній Activision Blizzard, Electronic Arts і Take-Two Interactive Software 5 на 5%.

Нагадаємо, що у США внаслідок стрілянини у торговельному центрі щонайменше 20 людей загинули.


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/walmart_prybyraie_reklamu_zhorstokyh_videoigor_pislya_masovoi_strilyanyny_u_ssha_vodnochas_prodazh_zbroi_tryva_299051.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя