Борис Філатов: вживають надзвичайних заходів, щоб уникнути обвалення будівлі гуртожитку «Дніпровської політехніки»Надвечір 5 жовтня у другому гуртожитку Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» тріснула одна зі стін будівлі. На місці працюють рятувальники, поліція, а також профільні міські служби. Засідає і комісія з надзвичайних ситуацій. Об этом сообщает imperiyanews.in.ua со ссылкой на СМИ.


received_400574714202362


Студентів, що мешкали в гуртожитку, відселили. Нині перекрито рух прилеглими вулицями. «До висновку фахівців важко назвати причину ситуації, що сталася. Вдалося уникнути найгіршого. Нині відключено всі комунікації — газо- та електропостачання.


Вживають надзвичайних заходів, щоб уникнути обвалення будівлі. Зранку буде фінальне засідання комісії, будуть остаточні рекомендації», — сказав міський голова Дніпра, котрий нині залишається на місці події. Загалом у цій частині міста є системна проблема з промоїнами. Будівлю гуртожитку звели ще у 50-х роках. Вона має так званий стрічковий, а не капітальний фундамент. Під будинком також бомбосховище. «Було встановлено обвалення ґрунту приблизно два на три метри з пошкодженням частини будівлі гуртожитку. Було вжито низку невідкладних рішень. Заборонено перебування у гуртожитку. Огороджено територію в радіусі 70 метрів», — сказав начальник першої державної пожежно-рятувальної частини восьмого загону, капітан служби цивільного захисту Микола Білий.


received_524164241714027


Джерело статті: “http://dv-gazeta.info/dneprnews/boris-filatov-vzhivayut-nadzvichaynih-zahodiv-shhob-uniknuti-obvalennya-budivli-gurtozhitku-dniprovskoyi-politehniki.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя