46-річна Гайді Клум погодилася змінити прізвище через два місяці після весілля

Гайді Клум і Том Кауліц

Відома німецька супермодель, ім’я та прізвище якої стало справжнім брендом, погодилася частково змінити його. 46-річна Гайді Клум візьме прізвище свого 30-річного чоловіка і стане місіс Кауліц. Об этом сообщает odessa-life.in.ua со ссылкой на СМИ.

На початку серпня Гайді Клум, яка добре відома як зірка подіумів, та музикант Том Кауліц, учасник гурту Tokio Hotel, офіційно одружилися. Незважаючи на те, що в шоу-бізнесі відомі жінки рідко погоджуються змінити прізвище на чоловікове, Гайді Клум наважилася на такий важливий крок всього через два місяці після весілля.

Про те, що відома модель змінить своє брендове прізвище повідомляє The Blast. У джерелі також зазначають, що вона вже подала всі необхідні документи і незабаром офіційно стане місіс Кауліц.

Що цікаво, якось Гайді Клум вже змінювала прізвище на чоловікове. Тоді вона була вдруге заміжньою, а її супутником був співак Seal. Модель вийшла за нього заміж у 2005 році, проте наважилася стати місіс Семуель аж через 5 років після шлюбу. А в 2014 вони розлучилися і їй повернулося її дівоче прізвисько Клум.

Цього разу знаменитість витратила на роздуми куди менше часу. Рівно через два місяці в мережі з’явилася інформація, що вона готова вкотре позбутися свого прізвища, погодившись на прохання коханого.

Гайді Клум і Том Кауліц
Гайді Клум і Том Кауліц / Instagram / @heidiklum


Джерело статті: “http://24tv.ua/lifestyle/46_richna_gaydi_klum_pogodilasya_zminiti_prizvishhe_cherez_dva_misyatsi_pislya_vesillya_n1216063”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя