Україна може "злити" Крим: в Меджлісі забили тривогу

Влада України може дійсно вести переговори про те, щоб обміняти окупований Росією Крим на Донбас.

Об этом сообщает Роспрес

Побоювання висловив член Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв, передає "Громадське". Він згадав слова про компроміс, що пролунали від глави фракції "Слуга народу" Давида Арахамії.

Новини
Наслідки непередбачувані: еколог назвав ризики подачі води в Крим

"Дійсно є побоювання, що і правда ведуться якісь переговори про те, щоб "злити" Крим. Тому ми повинні проводити активну інформаційну кампанію, люди повинні чітко розуміти, що не можна ні в якому разі змінювати воду в Крим на Донбас, не можна міняти воду в Крим на політв’язнів. Адже сьогодні відпустять за воду одних, а завтра захоплять інші", – зазначив Барієв.

Він додав, що Росія дійсно зацікавлена в подачі води, адже вже в березні Крим зіткнеться з серйозними проблемами з водою.

"Ситуація буде погіршуватися, наближаючись до літа. А інших джерел подачі води, крім дніпровської води, в Криму немає. Тому вода – це головний інструмент в деокупацію Криму", – заявив Барієв.

Україна може "злити" Крим

Україна може "злити" Крим

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • Раніше глава бюджетного комітету Верховної Ради, народний депутат від партії "Слуга народу" Юрій Аристов озвучив ідею заробляти, продаючи воду в анексувати Крим.


  • Маючи на увазі півострів, він сказав про продаж "в Росію", проте потім виправив свою помилку.


  • Пізніше він заявив, що питання продажу води в Крим більше не обговорюється.


  • Арахамія, роблячи заяву про можливість компромісу з водою для півострова, підкреслював, що це його особиста думка.


  • Пізніше Арахамія виправдався за скандальний компроміс.


Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Анексія Криму" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/ukraina-mozhe-zliti-krim-v-medzhlisi-zabili-trivogu.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя