Важливе за вчора. Найцікавіші новини 12 лютого, які ви могли пропустити


  • Марія ЛЄХОВА
  • 0
Важливе за вчора. Найцікавіші новини 12 лютого, які ви могли пропустити
  • Зібрали цікаві та популярні матеріали, які ми написали протягом 12 лютого.
  • Щоб не пропустити важливе, прогляньте ТОП опублікованого на «20 хвилин» за минулу добу.

Шумно потренувалися. Бунт у тюрмі виявився антитерористичним навчанням силовиків

Інформація про стрілянину і вибухи, які було чутно вранці 12 лютого з території установи покарань на Брацлавській, прояснилася. Наприкінці дня в спецслужбі відрапортували: то їхні співробітники проводили міжрегіональні спеціальні навчання.

Об этом сообщает Руспрес

— Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Вінницькій області провела міжрегіональні спеціальні тренування на базі установи виконання покарань, — поінформувала пресгрупа управління Служби безпеки України у Вінницькій області.

Ямпільського поліцейського, який бив затриманого та змусив присідати, візьмуть під варту

Торік у мережу виклали ролик, де видно, як поліцейський знущається над затриманим. Цей інцидент так просто не минувся правоохоронцеві — йому оголосили підозру та планують арештувати.

Ім’я «Аква-Він» та ще 46 мільйонів отримає спорткомплекс на Замості

До 1 липня цього року мають завершити реконструкцію спорткомплексу «СКА» на Янгеля, 48. У мерії зазначили, що разом з оновленими 25-метровим басейном комплекс отримає нове ім’я — «Аква-Він». На добудову комплексу виділяють ще 46 мільйонів гривень. А ремонтувати буде та фірма, з якою мерія раніше розірвала підряд.

Ім’я «Аква-Він» та ще 46 мільйонів отримає спорткомплекс на Замості

ДТП на акції протесту біля Михайлівки. Дорогу там продовжують перекривати

Місцеві мешканці не згодні з умовами об’єднання в ОГТ. Жителі цих сіл уже не вперше мітингують. Їздили під Вінницьку ОДА та в офіс Президента. Вони вимагали не об’єднувати їх села з Краснопільською ОТГ. Через те, що їх вимоги не виконують, — люди вийшли на протест. Транспорт пускали в об’їзд через Теплик. Близько 14.30 на цій акції протесту трапилось ДТП. Водій Mercedes наїхав на одного із протестувальників.

Дорогу біля Михайлівки продовжують перекривати протестувальники. Транспорт їде в об’їзд

Що робити, якщо у вас вкрали речі у магазині. Розповідає адвокат

Комірки схову — не дуже надійне місце для зберігання речей на час вашого візиту в магазин. Адже відомо чимало випадків крадіжок з таких комірок. Розпитали адвокатесу Олена Грабік, як правильно діяти, якщо вам не пощастило стали жертвою грабіжників, та яку відповідальність несе адміністрація магазину.

Що робити, якщо у вас вкрали речі у магазині. Розповідає адвокат

Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Podii/vazhlive-za-vchora-naytsikavishi-novini-12-lyutogo-yaki-vi-mogli-propu-11033965.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя